full

Ofis - Büro ve Kurum Taşımacılığı

Ofis - Kurum Taşımacılığında Titiz Programlamalar

full

Gün Kaybı Yaşatmaz

Yapılan En İnce Planlamalar İle Gün Kaybı Yaşatmadan Taşıma İşleminiz Biter

full

Evraklarınız Ortada Gezmez

Uzman Arkadaşlar Toplama İşlemini Yapacakları İçin Şirket Bilgileriniz Ortalıkta GEzmez

Profesyonel Programlama

Ofis ve Kurum taşımacılığında taşımanın kalitesinden daha önemli olan bir diğer husus taşımanın programlanmasıdır. Programlama iyi yapılmaması durumunda iş yeri için iş gücü kaybı hatta hizmet verememeye kadar gidebilir. Kaliteli uzman ekibimiz bu programlamaları saatlik olarak hazırlar ve uyarlar.

Depolama

Müşterinin istemesi durumunda fazla eşyalarının depolaması da firmamız tarafından yapılır. Depolarımız düzenli olarak 3 ayda bir olmak koşulu ile gerekli ilaçlamaları yapılmaktadır. Depolarımıza koyacakları ürünlerini yıllar sonra bile aynı şekilde alabilirler.

Evrakların Korunması

Birçok iş yerinin kendi bütünlüğü dahilinde büyük yada küçük sırları ve bu sırlar dahilinde evrakları vardır. Ofis taşımacılığında taşıma personelleri evrak toplama işi yapmazlar. Hatta çok özel durumlarda Okuma yazma bilmeyen personellere evrak toplatılır. Bu şekilde taşınma esnasında şirket yada kurum bilgileri dışarı çıkmamış olur.

Güvenli Araç

Taşımalar taşıma için gerekli güvenlik şartlarını taşıyan çelik kasalı, mühürlenebilir kapaklı ve tek girişli araçlar tarafından yapılır. Araçlar araç takip cihazları ile de takip edilebilir ve yoldaki konaklamaları görülebilir.

Kurum, Fuar, Ofis Taşımacılığında Yapılacak Bir Zamanlama Hatası Kurumun Hizmet Verememesine, Firmanın Fuara Katılamamasına, Hatta Telafisi Olmayacak Katıplara Neden Olabilir. Bu Yüzden Profesyonellik Önemlidir.

Kurum ve Şirketler Neden Bizi Seçiyor

Kurum, Hastane, Banka, Şirket, Fuar katılımcıları neden bizi tercih ediyor. Sebebi açık biz işimizede müşterimizede saygı duyuyor onun kaybını kendi kaybımız biliyoruz. Müşterimizin prensipleri ile ona hizmet ediyoruz.