orta

Müşteri Temsilcisi

Ev Taşıma organizasyonumuz Müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşme ile başlayacaktır. Yaptığımız görüşme ve gerekli durumlarda evinize gelecek ekper görüşlerine göre teklifimiz sunulacak ve sözleşme yapılacaktır.

Taşınma Çelik Kasalı Araç İle Yapılır

Taşınma günü size söz verilen saatte kapınıza çelik kasalı araç ve eşya taşıma için gerekli ekip ile ekipmanlar gelir. Gelen ekipden ekip lideri sizleri taşınma konusunda bilgilendirdikten sonra aktif organizasyon dediğimiz işlem başlar.

Eşyalar Ambalajlanır

Standart Paketimizde mobilyalarınız sökülür ve ambalajlanır, kumaş aksamlı eşyalarınız tek tek önce streç sonrasında ise patpatlarla sarılır. Beyaz eşyalarınız sökülüp ambalajlanır. TV, Şofben, çanak anten, perdeler sökülür ve ambalajlanır. Kırılacak ve kolilenecek malzemelerin toplanması kolilenmesi elbise ve poşetlere toplanacak malzemelerin toplanması müşteriye aittir.  

Araca Yüklenmesi ve Yeni Eve Gitmesi

Tüm ambalajlanan malzemeler, eşyalar gerekli yükleme koşullarına göre araca yüklenir ve yeni evinize götürülerek uygun şekilde indirilir.

Kurum ve Montaj

Araçtan indirilen mobilyaların talebinize göre istediğiniz yerlere kurumu yapılır. Beyaz eşyalarınızın tesisatları hazırsa çalışır durumda teslim ediyoruz. Diğer büyük mobilyalarınız ise isteklerinize göre döşendikten sonra kolilerinizi ve poşetlerinizi talebinize göre açmadan istediğiniz yere bırakıyoruz. Klima söküm kurumu, şofben kurumu, uydunuzun kurumu, perdelerinizin takılması bu paketimizde bulunmamaktadır.

Hasarsız Eşya Teslimi

Eşyalarınızı sizlere hasarsız şekilde teslim ettikten sonra sizlerden sadece bizi dostlarınıza anlatmanızı istiyoruz. Biz bu günlere hep sizlerin çevrelerine tavsiyesi ile bir kar topu gibi büyüyerek geldik. Şimdi aynı duyarlılığı sizin göstermenizi istiyoruz