NEDEN Mİ DAHA KALİTELİYİZ

ÇÜNKÜ PROFESYONELİZ

YURT EVDEN EVE NAKLİYAT AYVALIK'TA SİZİNLE

Yurt Lojistik'in Ayvalık'lılara Sunduğu Hizmetler

HİZMETLERİMİZ

Ayvalık Yurt Lojistik ve Evden Eve Nakliyat

YURT NAKLİYAT STANDART TAŞIMA HİZMETİ HANGİ AŞAMALARDAN OLUŞUR ?

Ayvalık Evden Eve Nakliyat

Ayvalık’ın tüm semtlerine ve mahallerine nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sadece ev taşımacılığı değil, işyeri, fuar, fabrika, atölye, ofis nakliyatında da firmamız profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir. Ayvalık evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında en güvenilir yöntemler en deneyimli ekiplerimiz tarafından uygulanmakta ve eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni adresinize taşınarak yerleştirilmektedir.

Evden eve taşımacılığın gerektirdiği tüm ekipmana sahip olan firmamız son derece aktif bir çalışma şeklini benimsemiştir.

AMBALAJLAMA

Sunduğumuz hizmet paketlerinde değişik ambalajlama şekillerimiz vardır. Fakat bunların belli ortak paydaları bulunur. ilk olarak her hizmetimizde bizlerin yaptığı ambalajlama hijyen kurallarına uygun olur. İkinci olarak olarak ise ambalajlama ev içerisinde yapılır ve eşyanın korunması sağlanır.

Değişik hizmet paketleri derken bir standart hizmet paketimiz, Bir toplamalı eşya paketimiz birde Süper Paketimiz bulunmaktadır

Sizlere ilerleyen sayfalarda bu hizmet paketlerinin hepsinin detaylı sunumunu yapacağım lakin Standart olarak neleri topladığımızı burada belirtelim.

  1. Mobilyalarınız sökülür, ambalajlanır ve gittikleri yerde sizin istediğiniz yere kurulur,
  2. Beyaz Eşyalarınız sökülür, ambalajlanır ve gittikleri yerde çalışır durumda teslim edilir.
  3. Kumaş Aksamlı Mobilyalar önce streçler ile sonra patpatlar ile sarılır,
  4. Sizlerin topladığı koliler araca yerleştirilir ve üzerlerinde oda ismi yazıyorsa yeni evde odalara konulur.
  5. Müşteri eşyayı kontrol eder ve ödemeyi yapar.

ARACIN YÜKLENMESİ

Aracın yüklenmesi Evden Eve Nakliyat ile Ev taşımacılığında ambalajlama kadar önemli bir husustur. İstif diye adlandırdığımız araca eşyaların yerleştirlmesi yanlış yapıldığı taktirde ne kadar eşyayı korursanız koruyun eşyalar birbirlerine çarparak zarar verirler.

Kaba ve hasar görmeyecek eşyalar alt sıralara sarılır. üzerlerine kolili özellikle içlerinde kırılacak malzemelerin olduğu koliler sarılır. Yatak ve süngerli eşyaların aralarına ise genellikle cam gurubu eşyalar konulur. Çiçek vazo gibi hassas ürünler ise en arkaya konulur.

Eşyaların Yerleştirilmesi

Eşyalar müşterinin talebine göre uygun yerlere yerleştirilir ve kurumları yapılır. Standart hizmetimizde eşyaların yerleştirilmesinde matkap kullanılan hizmetler yapılmamaktadır.

 

Eşya yerleştirmek inanın eşya taşımaktan daha hassas bir iştir. Eşyalar genel olarak bu aşamada zarar görür. Profesyonel ekibimiz bu zararı sıfıra indirmek için ellerinden geleni yaparlar. Bunun yanı sıra standart hizmetimizde müşterilerimizin sıklıkla yapıyor musunuz diye sordukları soruları buradan yazalım

  1. Eşyaları Müşterilerin istedikleri odalara kuruyoruz.
  2. Avize perde, klima, şofben, uydu takmıyoruz.
  3. Delici matkap gerektiren kurum yapmıyoruz.
  4. Yerini beğenmediğiniz mobilyaları söküp yeniden başka bir yere kurmuyoruz.

Montaj ve Kontrol

Firmamızın sloganında da söylediği gibi yaptığımız işçilikten o kadar eminiz ki yaptığımız işten memnun kalmazsanız ödeme yapmayın.

 

Yaptığımız İşçilikten Memnun Kalmazsanız Bedava Taşıyoruz. Yani sizlerden ücretimizi almadan evvel işimizi bitiriyoruz ve sizlerde ardından kontrollerinizi yaptıktan sonra ücretimizi hakettiğimizi düşünüyoruz.

Ayvalık Evden Eve Hizmetlerimiz

Yurt nakliyat, Ayvalık evden eve nakliyat ve taşımacılık. Eşyalarınızı Değil Yuvanızı Taşıyoruz.