Evden Eve Nakliyat hizmeti alacaksınız fakat kafanız mı karıştı? Nasıl karar vereceğinizi bilmiyor musunuz? 81 ilimizde Hizmetinizdeyiz. 

moving_box4
edremitevdeneve

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

 

Yeni bir şehire taşınacaksınız seçim yapmadan size birkaç tüyo verelim

1- İyi bir nakliye firması başka firmaların yapmadıkları ile değil kendi yaptıklarıyla müşteri kazanırlar.

2- Kaliteli bir evden eve firması sabit birkaç referans numara sunmaz bunun yerine yaptığı tüm işleri müşterilerine sunarak içlerinden seçim yapmayı müşteriye bırakır.

3- Kaliteli bir evden eve firması devamlı isim değiştirmez. Firmanın geçmişi bellidir.

4- Kaliteli bir evden eve firması devamlı çelik kasalı bir araç kullanır.

5- İyi bir evden eve firmasının elemanları sabittir.

edremitofistaşımacılığı

İyi bir Nakliye Firması İşe Başlamadan Evvel Müşterisinin Eşyasını Hukuki Olarak Güvenceye Alır.

Kaliteli Evden Eve Firması Kendini Önceden Belli Eder

Kaliteli bir Evden Eve Firması yukarıda saydığımız maddeler haricinde de kendisini davranışlarından belli eder. Peki bu şekilde davranmayan bir firma ile anlaştığınız taktirde başınıza neler gelir bunları saymakla bitiremeyiz. Ama birkaç örnek verecek olursak…

İkinci Pazarlık

İnanın bu başınıza gelebilecek en iyi felaketlerden birisi. Genelde korsan olarak adlandırdığımız firmalar taşınma başladığı dakikaya kadar hiç sesini çıkartmaz  daha sonra evdeki değerli eşyaları araca yükler ve müşterinin vazgeçemeyeceğini anladığı anda “Bu eşya bu fiyata yapılmaz” diyerek ikinci bir pazarlığa başlar. Üstelik söylediği rakam müşterinin şimdiye kadar duyduğu en yüksek rakamdır. Lakin eşyalarının bir bölümü inmiş elektiriği suyu kesilmiş olan müşteri o saatte başka firma bulamayacağı için firmanın her dediğini kabul etmek zorunda kalır.

Maddi ve Manevi Zarara Uğrar Hakkınızı Arayamazsınız

Ekseriyetle 1 ev eşyası bir arabayı doldurmaz. Korsan firmalar daha çok para kazanmak hırsı ile ev sahibine bunu söylemez lakin eşya yüklemesini yaparken yer kazanmak içn gereksiz istif sıkılığı yaparlar ve eşyaya zarar verirler. Bunun yanı sıra gittikleri yöne başka yük bakma için ise bir yada iki gün araç arıza yaptı gibi bahaneler ile oyalanırlar. Eşyayı indirmeden ücretlerini talep edecekleri için eşyaya gelecek zarar yada sizin kalacak yer bulamamanızdan kaynaklanacak zararı umursamazlar. Eşyanızın başka bir eşya ile birleşmesi durumunda kayıp olma kırılma yada zarar görme ihtimalleri de vardır.

Eşyanız Çalınsa Hakkınızı Arayamazsınız

Eşyalarınız çalınır yada kaybolur. Fakat gerek yasadaki eksiklik gerek ise sözleşmelerdeki eksiklikler nedeni ile kaybolan veya çalınan eşyanızı ispatlayamazsınız. Geri kalan eşyalarınızı alabilmek için ise bunu bildiğiniz halde mecburen ödemenizi yaparsınız.

Sonradan Farkedilen Hasarlar

Koliler taşınma esnasında açılmaz bazı hasarların ise o kargaşada farkına varılmaz. Kaliteli firmalar müşterilerinden gelen tadilat sorunlarını devamlı kabul ederken diğer firmalar için bunun pek bir önemi yoktur. Çünkü genellikle bir yıl içerisinde yeniden firmalarının adlarını değiştirecekleri için müşteri kötü reklam etsede önemli değildir.

Sizlere Sadece Sağlam Hijyenik Bir Taşınmayı Değil Her Şeyi Söz Verdiğimiz Gibi Yapmayı Vaad Ediyoruz…

Eşyanızı Değil Yuvanızı Taşıyoruz

Eşyalarınıza yüklediğiniz anılarla o ev yuva olur. Bunun bilincinde olarak eşyalarınızı değil, yuvanızı taşıyoruz.

Ambalaj ve Demonte

Yükleyeceğimiz Eşyalar gerekli şekillerde ambalajlanır. Ambalajlanma işlemi yapılırken uzman arkadaşlarda diğer taraftan demonte işlemine başlarlar. Bu ambalajlama işleminde sadece ürün korumaya değil hijyen kurallarına da uyulur.

Yükleme İşlemi

Yükleme işlemi başlamadan evvel ekipteki arkadaşlarımız “Eşya Yolu” olarak adlandırılan eşyanın taşınacağı güzargahı ayarlayarak taşıma işlemini başlatırtar. Taşıma sırasında kullanılan araçlar tamamen çelik kasalı eşya taşımaya uygun araçlardır.

Kurum ve Yerleştirme

Yeni eve getirilen eşyalar müşterinin talebine göre istenilen odalara yerleştirilir. Mobilyaların montesi uzman ekipler tarafından yeniden yapılır. Beyaz eşyalarınız çalışır durumda teslim edilir. Seçtiğiniz pakete göre daha artı hizmetlerde bu aşamada size sunulur.

Yanılıyor Olamaz

Binlerce insan yüzlerce kurum taşıdık. Her biri birbirine referans oldu… Bu kadar insan yanılıyor olamaz…