1380431_730068787078829_4041773802592115383_n

Kurumsal Taşımacılık

 

Bölgemizde Zeytin, Orman Ürünleri ağırlıklı olmak kaydı ile üretim yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların ürettikleri ürünleri ülkenin tamamına sevkleri konusunda firmalar ile iş birliği yapmaktayız. Bir bölümünün tüm sevkiyat organizasyon işlemlerini biz yaparken bazı firmalara ise sadece araç teminleri konusunda de530stek olmaktayız. Lojistik departmanımız Aliağa ile Çanakkale arasındaki tek nakliye komisyon yazahanesi olma özelliğine de sahiptir. 15 Yıldır bölgede bu hizmeti vermemizden dolayı bölgeye mükemmel seviyede hakimiyetimiz mevcuttur. Bu hakimiyeti ise Müşterilerimizin lehine kullanmaktayız. Siz değerli müşterilerimize Lojistik kurumsal taşımacılıkta

  • Araç Temini (Parsiyel Yük, Kamyonet, Kamyon, 40 Ayak ve TIR ) :

    Sevkiyatını Planladığınız her türlü yükleriniz için gerekli araç temini firmamız tarafından yapılır. Araç talebinde bulunduğunuzda ilgili departmandaki arkadaşlarımız en kısa zaman içerisinde en uygun şartlarla size aracı temin eder.

  •  Sevkiyat Yönetim: Pazarladığınız yada naklini düşündüğünüz ürünlerinizin sevkiyat planlarını ücretsiz yapıyoruz. Türkiyenin her yerinde Bu ürünlerin naklinde kullanılacak her türlü ekipmanın (Vinç forklift vb.) temini sağlıyor ve sizlere sorunsuz bir taşımacılık sunuyoruz.
  • Vadeli Ürün Taşıma: Devamlı üretimi olan firmalara 1 hafta 15 gün gibi vadeli ödeme seçenekleri ile sevkiyat hizmeti veriyoruz. Bu firmalar diledikleri taktirde firmalarının sevkiyat bölümünü tamamen devralabilecek uzman ekibimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerini sunmaktadır

Türkiye'nin Her Yerine


Uygun Fiyatlarla


Araç Temin Edilir