HAKKIMIZDA

 3 Kuşaktır Sizlerleyiz…
1973 yılında dedemiz Osman Özkan tarafından Kayseri’de kurulan firmamız 2 kuşak yöneticilerin iş başına geçmesiyle 1984 yılında faaliyetlerini Ege bölgesi özellikle Balıkesir bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. O dönemde Kuru yük taşımacılığı ve hafriyat taşımacılığı alanlarında hizmet veren firmamız 3 kuşak yani yönetime geçmesiyle 2000’li yılların başında EVDEN EVE NAKLİYAT alanında hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’de bilinmeyen bir sektörü yani Evden Eve Taşımacılığı en iyi şekilde yapmak için çalışan firmamız Avrupa’daki örnekleri uzun süre incelemiş daha gelişmişini ilk olarak Balıkesir Edremit’te sonrasında ise yurdun bir çok yerinde personeller eğiterek sektörün mimarlarından biri olmuştur. Yaptıklarıyla öncü lider olan YURT TAŞIMACILIK her zaman taklit edilmenin haklı gururunu yaşadı. Yaptığı işlerde müşteri odaklı çalışan firmamız streçle ve patpat naylonla ambalajlama kavramlarını bütün ülkeye öğretmiştir.
Şimdi umarım sizlerde kalitemizden memnun kalan yurt ailesine dahil olursunuz…
0
İLDE
0
İLÇEDE
0
KİŞİYİ TAŞIDIK
IMG_1389

1973 yılında nakliye sektörüne giren firmamız 2000 yılından itibarende Evden Eve Nakliyat sektöründe de hizmet vermeye başladı. Bu zaman içerisinde 81 ilde 6000 kişiden fazla kişiyi ve 200 den fazla kurumu taşıdık.  Ve sadece şunu söylüyoruz “Bu Kadar İnsan Yanılıyor Olamaz” 

Yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde ilk önce müşteri memnuniyeti için “Yuvanızı Taşıyoruz Eşyanızı Değil” sloganı ile yola çıktık. Hatta bununlada yetinmedik müşteri memnuniyeti adına Türkiye’de bir ilk yaptık ve müşterilerimize “Aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız BEDAVA TAŞIYORUZ” diyerek iddamızı ortaya koyduk.

Neden Daha Kaliteliyiz?

Nedenmi daha kaliteli olamaya her geçen işte kendimizi daha çok geliştirmeye çalışıyoruz? Çünkü hedeflerimiz var. Sektörümüzde malesef birçok firma günü kurtarmak o günü atlatmak amacıyla çalışmaktadır. Biz Nakliye işini dedelerimizden devraldığımızdan evlatlarımızada devretmeyi planlıyoruz. Bunun için ilk adım TEMİZ ve KALİTELİ bir isim bırakabilmektir. Bu nedenle her zaman çalışmalarımızda önceliği kalitemize ve ismimize verdik. Bugün bu çevredeki birçok firma her yıl isim değiştirken biz 1972 yılından bu yana 42 yıldır aynı isimle YURT NAKLİYAT ismi ile bilindik. Verdiğimiz Evden Eve hizmeti en iyisidir diyerek yetinmedik. Türkiyede bu sektörde ilk AR-GE birimini firmamız içinde biz kurduk. Türkiyede ve Avrupada bu işi kaliteli yapanları inceledik ve bunları kendi çalışmalarımıza adapte ettik. Teknolojik yenilikleri hemen açık durduk ve bu yüzden hep taklit edildik, edilmeyede devam edeceğiz.

Amacımız insanlara daha kaliteli hizmeti daha uygun şartlarda sunabilmektir. Bunu başardığımız taktirde halkımızın sadece kaliteli hizmet almasını değil şirketimizin dahada büyümesini sağlamış olacağız. Yani biz şunu biliyoruz ki bizim başarımıza giden yok siz halkımızın kalbinden geçiyor.
Volkan ÖZDEMİR
Lojistik Yöneticisi
Büyük olmak için büyük işler başarmanıza gerek yoktur. Heleki bizler gibi güzel bir Ege kasabasında yaşıyorsanız büyük olmak için sadece işinizi en iyi şekilde yapmanız yeterlidir. Bizde bu çizgide ilerleyerek büyümeye karar verdik ve sadece işimizi yaptık. Bu zaman içinde bize verdiğiniz değer için teşekkür ederiz.
Özkan ÖZDEMİR
Özkan ÖZDEMİR
Evden Eve Departman Sorumlusu
Eğer her eşyaya kendi eşyanız gibi davranır ve görürseniz zaten başarı arkasından siz istemeseniz de geliyor. Saolsun arkadaşlarım tüm eşyalara bizim bu çizgimizde yaklaştıkları için başarı arkasından zaten geldi. Buradan bu başarıyı yakalamamızda bize yardım eden tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.
Mehmet ARAS
Mehmet ARAS
Evden Eve Nakliyat / Saha Sorumlusu

ÇİZGİMİZ

Çizgimiz her zaman daha ileri gidebilmek. Evden Eve Nakliyat sektöründe bunu başarmanın ise tek bir yolu var. Yaptığınız işi kaliteli yapmak. Biz hep mevcut kalitemizi koruyarak nasııl daha iyi yaparız sorusunu hep kendimize sorarak çizgimizde ilerledik ve ilerleyeceğiz.

Sunduğumuz Hizmetler

1- Anlayışlı Exper personel
2- Değerinde Eşya Sigortası
3- Yasal Sözleşme
4- Modern Çelik Kasa Eşya Araçları
5- Profesyonel Eğitimli sertifikalı Taşıma Personeli
6-Hijyenik, Çağdaş Ambalajlama
7- Asansörlü Profesyonel Taşımacılık
8- 43 YILLIK TECRÜBE

Yöneticilerimiz

ağbabaOsman ÖZKAN

Kurucu

1972  yılında attığımız bu adımın bu kadar ileri gideceği bu kadar büyüyeceğini o gün için düşünenemiştim. Elbette büyük hayallerim vardı lakin hiç biri şimdi olduğumuz yer kadar büyük değildi.

Volkan ÖZDEMİR

Lojistik Yöneticisi

Firmamız gerek Evden Eve Nakliyat gerek ise fabrika taşımacılığı konusunda her zaman elinden gelenin en iyisini yapmıştır. Bu sayede sizlerinde taktirine çok şükür mazhar olabildik. Bizlere verdiğiniz destek için sizlere tek tek teşekkür ederiz.

11221959_881226031963103_6114794694899903513_nÖzkan ÖZDEMİR

Evden Eve Nakliyat Sorumlusu

Ülkemizde 15 yıldır var olan bir sektörde dünya firmalarını kendimize rakip görerek her zaman daha kaliteli bir hizmet verdik. Sizlerde bunu her zaman taktir ederek desteklediniz. Biz aynı çizgimizde ilerlemeye devam edeceğiz. Umarız sizlerde aynı desteği bize verirsiniz.

YURT NAKLİYAT HİZMETLERİ

Firmamız 2000 yılına kadar sadece yük taşımacılığı alanında hizmet vermiş 2000 yılından itibaren ise Kuru Yük Taşımacılığı ve Evden Eve Nakliyat alanında hizmet vermeye başlamıştır.  

1972 yılında başladığımız kuru yük taşımacılığında ilk olarak Kayseri sonrasında ise 81 ilin tamamında hizmet vermeye başladık.

Hizmetler İncele

Evden Eve Nakliyat

2000 yılında başladığımız Evden Eve Nakliyat sektöründe kısa zamanda ülkenin sayılı firması arasına girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hizmetlerimizi İncele