Evden Eve Hizmetlerimiz

  • Şehiriçi Asansörlü ve Asansörsüz Evden Eve Nakliyat.
  • Şehirlerarası Asansörlü ve Asansörsüz Evden Eve Nakliyat.
  • Kurum, Kuruluş ve Fuar Taşımacılığı
  • Depolama

 

Yukarıda ana başlıkları ile anlattığımız çalışmaların tamamında Evden Eve Bölümümüz profesyonel hizmet vermektedir. bunları biraz açmamız gerekirse sırasıyla;

Şehiriçi Asansörlü ve Asansörsüz Evden Eve Nakliyat

Evden Eve hizmetinde Eşyalar büyük oranda bina dediğimiz apartman boşluklarında zarar görür. Biz bunu minimuma indirmek için kullandığımız asansörler ile bu sorunu çözdük. İkinci olarak ise şehiriçlerinde diğer firmaların maliyeti düşürmek adına sigorta yapmadıklarını ve ambalajdan kaçtıklarını gördük. Bizler kaliteli işçilik adına hem sigortaları eksiksiz yaptırdık hemde ambalajı Türkiyenin diğer ucuna gidecek şekilde yaptık.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılıkta ortaya çıkan 2 Büyük sorun dikkatimizi çekti.

1- Piyasada kendilerine Evden Eve diyen korsan firmaların eşyaları katletmesi

2- İşini kaliteli yapan firmaların fiyatlarının astronomik olması.

Biz bu sorunu 43 yılın deneyimi ile oluşturduğumuz 81 ilde 460 çözüm ortağı ile çözdük. Şimdi size kaliteli işi uygun fiyatlara sunuyoruz.

Kurum, Kuruluş ve Fuar Taşımacılığı

Evden Eve taşımacılıktan daha fazla dikkat ve program isteyen kurum taşımacılığında hatalara hiç yer yoktur. Yapacağınız en ufak hata kurumun iş günü kaybına neden olur, bu ise telafi edilemez. Bu güne kadar taşıdığımız onlarca banka resmi kurum ve kuruluşlarda ise yaptığımız planlamalarda en ufak bir hata olmamıştır ve hepsini referanslarımıza başarıyla eklemiş durumdayız.

Depolama

Yine ihtiyaçlardan doğan bu hizmetimizde de en kaliteli hizmeti sunabilmek için ARGE çalışmaları yaptık. Tiziz davrandık ve şimdi şunu büyük bir gururla iddea ediyoruz eşyalarınızı yıllar sonra bile ilk koyduğunuz gün gibi bulacaksınız.