Evden Eve Nakliyat

 Evden Eve Nakliyat konusunda kendisini birçok kez ispatlamış olan firmamız değişik hizmet paketleri ile siz değerli müşterilerimize seçme hakkı sunar. Taşıdığımız her eşyanın çok değerli olduğu bilinci ile yaptığımız binlerce taşımacılık ile sizler bizleri şimdi bulunduğumuz yerlere getirdiniz.Biz Nakliye işini dedelerimizden devraldığımızdan evlatlarımıza da devretmeyi planlıyoruz. Bunun için ilk adım TEMİZ ve KALİTELİ bir isim bırakabilmektir. Bu nedenle her zaman çalışmalarımızda önceliği kalitemize ve ismimize verdik. Bugün bu çevredeki birçok firma her yıl isim değiştirirken biz 1972 yılından bu yana 42 yıldır aynı isimle YURT NAKLİYAT ismi ile bilindik. Verdiğimiz Evden Eve hizmeti en iyisidir diyerek yetinmedik.
0
İLDE
0
İLÇEDE
0
KİŞİYİ TAŞIDIK
IMG_1389

1973 yılında nakliye sektörüne giren firmamız 2000 yılından itibarende Evden Eve Nakliyat sektöründe de hizmet vermeye başladı. Bu zaman içerisinde 81 ilde 6000 kişiden fazla kişiyi ve 200 den fazla kurumu taşıdık.  Ve sadece şunu söylüyoruz “Bu Kadar İnsan Yanılıyor Olamaz” 

Yapmış olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde ilk önce müşteri memnuniyeti için “Yuvanızı Taşıyoruz Eşyanızı Değil” sloganı ile yola çıktık. Hatta bununlada yetinmedik müşteri memnuniyeti adına Türkiye’de bir ilk yaptık ve müşterilerimize “Aldığınız hizmetten memnun kalmazsanız BEDAVA TAŞIYORUZ” diyerek iddamızı ortaya koyduk.

Neden Daha Kaliteliyiz?

Nedenmi daha kaliteli olamaya her geçen işte kendimizi daha çok geliştirmeye çalışıyoruz? Çünkü hedeflerimiz var. Sektörümüzde malesef birçok firma günü kurtarmak o günü atlatmak amacıyla çalışmaktadır. Biz Nakliye işini dedelerimizden devraldığımızdan evlatlarımızada devretmeyi planlıyoruz. Bunun için ilk adım TEMİZ ve KALİTELİ bir isim bırakabilmektir. Bu nedenle her zaman çalışmalarımızda önceliği kalitemize ve ismimize verdik. Bugün bu çevredeki birçok firma her yıl isim değiştirken biz 1972 yılından bu yana 42 yıldır aynı isimle YURT NAKLİYAT ismi ile bilindik. Verdiğimiz Evden Eve hizmeti en iyisidir diyerek yetinmedik. Türkiyede bu sektörde ilk AR-GE birimini firmamız içinde biz kurduk. Türkiyede ve Avrupada bu işi kaliteli yapanları inceledik ve bunları kendi çalışmalarımıza adapte ettik. Teknolojik yenilikleri hemen açık durduk ve bu yüzden hep taklit edildik, edilmeyede devam edeceğiz.

Evden Eve Hizmet Paketlerimiz

Standart paketimizde personelimiz evinizdeki sökülecek tüm mobilyaların sökümünü ve kurumunu yapar. Beyaz eşyalarınızın sökümü kurumu ve ambalajlanması ve büyük mobilyaların ambalajlanması yapılmaktadır.

Standart Paketimize ek olarak bir gün öncesinden 2 bayan arkadaşımız gelerek ilk kez kullanılan kolilere ve elbise poşetlerine müşterimizin toplaması gereken tüm mobilyaları toplar evi taşınmaya hazır hale getirirler.

Siz sadece ceketinizi alın ve ertesi gün evinize misafir davet edin. Evinizi aldığımız gibi bırakıyoruz. Halılarınızı ve koltuk takımlarınızı yıkatıyoruz.

Tüm paketlerimizde ihtiyaç durumunda asansörlü taşımacılık hizmeti körfezde sadece firmamızda verilmektedir

Gözümde taşınmak çok büyümüştü. Bu kadar kolay olacağını tahmin etmemiştik. İlk başta saha ekibi olmak üzere burada emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür etmek isterim.
Faruk Gündoğdu
Banka Çalışanı
Arkadaşlar eşyalarımıza gerçekten çok değer vererek taşıdılar. Ambalajlama işlemi taşımadan daha uzun sürdü. Arkadaşlar gerçekten profesyonellerdi lakin daha fazla taktir etmem gereken bir kısım varsa oda arkadaşların saygısı idi. Taşınma esnasında eşimin daha bana katlanamadığı durumlar oldu farkındayım ama arkadaşlar bir of bile demedi. Hepsine çok teşekkür ederim.
Leyla Anamur
Ev Hanımı
Mesleğim dolayısı ile birçok kez taşındım. Şehir içi şehirler arası bunların hepsini yaşayarak öğrendim ama en sorunsuz sizinle taşındım silere teşekkür ederim. Bundan sonrada tüm dostlarıma sizi önereceğimden hiç şüpheniz olmasın.
Akın Çakıroğlu
Askeri Personel