Edremit Evden Eve Taşımacılık işleminde en önemli unsur paketlemedir. İyi yapılacak bir paketleme sonucu eşyalarınızın taşınması esnasında hasar görmesi minimuma indirgenir. Firmamız büyük eşyalarınızın paketlenmesinde havalı naylon ve kraft kağıt olan firmamız adına reklamlı ürünler kullanmaktadır. Aşağıdaki resimlerde gördüğünüz üzere malzemenin iç tarafı kraft kağıt, dış tarafı ise büyük baloncuklu havalı naylondur. Koltuk takımı, vitrin, konsol, beyaz eşya gibi tüm büyük eşyalarınız resimde görülen malzemeden paketlenmektedir.

Kullanılan malzemeler son derece hijyeniktir. Belli periyotlarda değişimi sağlanan malzemelerimiz maksimum 15-20 taşıma sonrasında değiştirilmektedir. Taşıma esnasında tüm eşyalarınızı paketli olarak taşınmaktadır, hiçbir eşyanız paketsiz olarak araca yüklenmemektedir. Sizlere söz verdiğimiz gibi bir çalışma gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız uzman montör çalışanlarımız tarafından de-monte edilir ve yeni evde tekrar aynı şekilde montaj işlemleri gerçekleştirilir. Beyaz eşyalarınızın tesisatlarının tam olması durumunda bağlantıları gerçekleştirilir. Kıyafetleriniz özel askılı elbise dolapları ile taşınmaktadır.